Sme tu pre Vás!

zavolajte nám, kávovarom aj káve rozumieme a radi Vám poradíme a pomôžeme s nákupom Milan Růžička
0948 325 037
predaj@specshop.sk Kontakty

Jura - authorised dealer
Kavovary-jura.sk je súčasťou siete
našich špecializovaných obchodov

Recenzie - kavovary-jura.sk

Celkom (4.7 známka/ 44 hlasov):

Inteligentný systém predsparenia (I.P.B.A.S.©) pre maximálnu arómu a chuť

Príprava dokonalej kávy nie je len súhra náhod, ale ide o celý proces správne načasovaných a precíznych úkonov. Jedným z ich je tiež proces sparovania, ktorý je ovplyvňovaný mnohými faktormi. Systém Intelligent Pre Brew Aroma System (I.P.B.A.S.©) je odpoveďou pre všetkých znalcov a milovníkov kvalitného espressa. Vďaka tomuto systému dochádza k uvoľneniu maximálnej arómy a chute, a tak získate z každej kávovej zmesi len to najlepšie.

 

Sparovacia jednotka je srdcom každého kávovaru. Aj preto sa  kávovary JURA pýšia jej variabilným variantom, ktorý má kapacitu až 16 g pomletej kávy a zabezpečuje tak ideálne podmienky prípravy pri všetkých okolnostiach. Môžete si sami nastaviť množstvo kávy, ktorá prejde sparením, a to v rozmedzí  5 až 16 g. Celý proces extrakcie sa používa na získanie maximálnej vône i pri veľmi malých kávových špecialitách, ako je ristretto alebo espresso. A to dokonca pri príprave 2 šálok naraz. Kávu si tak môžete prispôsobiť svojmu osobnému vkusu.

Či si už pripravujete jednu šálku kávy, alebo dve súčasne, vďaka variabilnej sparovacej jednotke vždy pôjde o jedinečný chuťový zážitok.

Doprava zdarma pri objednávke nad 400€ autorizovaný predajca Overené zakaznikmi Odborné poradenstvo 948 325 037
36 037 zákazníkov