Sme tu pre Vás!

zavolajte nám, kávovarom aj káve rozumieme a radi Vám poradíme a pomôžeme s nákupom Milan Růžička
0948 325 037
predaj@specshop.sk Kontakty

Jura - authorised dealer
Kavovary-jura.sk je súčasťou siete
našich špecializovaných obchodov

Recenzie - kavovary-jura.sk

Celkom (4.7 známka/ 44 hlasov):

Kávovar JURA Z6 ALUMINIUM

(4)

12 nápojov | hliníkový čelný a horný panel | SK menu | P.E.P. © - pulzné preparenie | farebný TFT displej | mlynček AromaG3 | SMART filtre | OneTouch cappucino | wireless ready | 10 úrovní teploty pre mlieko i kávu | pre vysokú záťaž | veľké zásobníky | vrcholný model Jura

Tovar máme skladom! Tovar máme skladom! Doprava zadarmo! Doprava zadarmo! Variabilná sparovacia jednotka 5-16 g Variabilná sparovacia jednotka 5-16 g TFT plnofarebný displej TFT plnofarebný displej P.E.P. - pulzný extrakčný proces P.E.P. - pulzný extrakčný proces Naprogramujte si vlastné kávové špeciality Naprogramujte si vlastné kávové špeciality Výškovo nastaviteľná výpusť Výškovo nastaviteľná výpusť ONE TOUCH - Latte m., cappuccino - jediným stiskom tlačítka! ONE TOUCH - Latte m., cappuccino - jediným stiskom tlačítka!

Cena vč. DPH: 2 250 € (1 875 € bez DPH)

KS
Kód: 74268
Záruka: 25 mesiacov (IČ 12)
Dostupnosť: SKLADOM

Kávovar JURA Z6 ALUMINIUM

Vrcholný model Jury Z6 v luxusnom hliníkovom prevedení predného a horného panelu, ktorý tomuto modelu neopozeraný dizajn a štýl, navyše je praktický na údržbu. Svetová novinka P.E.P. © od spoločnosti JURA Impulzné extrakčný proces pre dokonalé espresso.Najnovšia generácia kávovarov je impozantný prehliadkou švajčiarskej inovácie. Dosahuje prvotriednej úrovne kvality naprieč celým spektrom kávových špecialít, od krátkeho, žeravého ristretta až po obľúbené, jemné flat white. Bonusom pre Vás, je smart kábel, pomocou ktorého môžete prepojiť kávovar s mobilným telefónom alebo tabletom a nádoba na čistenie mliečnych ciest. Špeciálne navrhnutá dvojkomorová nádoba maximálne uľahčuje proces čistenia. 

Video predstavenie modelu Z6 ALUMINIUM:

 

Espresso najčistejšie kvality

 

P.E.P. © - Impulzné extrakčný proces, revolučná technológia, ktorá optimalizuje dobu extrakcie a umožňuje, aby aj krátke kávové špeciality, ako je ristretto alebo espresso, mali intenzívnejšiu chuť a plnú arómu. Z6 vie pripraviť kávu v rovnakej kvalite ako najlepší kaviarne.

Dokonalá mliečna pena

Z6 Vám pripraví mliečne špeciality ako je cappuccino alebo latte machiato jedným stlačením. Kávovar automaticky prepína medzi mliekom a mliečnou penou. Vysu výpuste môžete plynule nastavovať podľa výšky zvoleného šálky či pohára. Novinkou je funkcia prispôsobenie teploty mlieka podľa osobného vkusu. Vyberať môžete až z 10 úrovni teploty mlieka a 10 úrovní teploty mliečnej peny.

Inteligentný vodný systém (I.W.S.®) pre automatickú detekciu filtra

Inteligentný vodný systém umožňuje automatickú detekciu filtra v nádobe na vodu, čím zaručuje jeho efektívne fungovanie a využitie kapacity. Filter odstraňuje z vody nežiadúce látky ako sú ťažké kovy a chlór. Zároveň zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa. Každá filtračná patróna CLARIS Smart je detekovaná automaticky pomocou čipu a nové technológie RFID (rádiofrekvenčná identifikácia). Použitie filtra nebolo nikdy jednoduchšie.

Viac informácií o tom, ako filtre fungujú, sa dozviete tu.

Prepracovaná funkčnosť

Kávovar Z6 spája progresívne technológie s funkčnosťou a kompaktnými rozmermi (Šírka 32 cm × Výška 37,5 cm × Hĺbka 45 cm). Všetky ovládacie prvky sú pohodlne dostupné na prednej strane prístroja. Nádobu na vodu je možné z prednej časti kávovaru vybrať a zásobník na kávové zrná sa pohodlne dopĺňa aj spredu. Farebný TFT displej je prehľadný, pomocou textov, obrázkov a animácií Vás prevedie prípravou kávy aj programom údržby. Ovládanie je jednoduché pomocou rotačného tlačidla. Najobľúbenejšie kávové špeciality môžete individuálne naprogramovať podľa chuti a umiestniť na úvodnú stránku menu. Nápoje si môžete pomenovať podľa Vašej fantázie.

 

Recenze Kávovar JURA Z6 ALUMINIUM:

Celkové hodnotenie (5 známka/4 hlasov):
Overený zákazník

+ Dizajnový klenot, vynikajúca káva
Odporucame

Hodnotenie:

Overený zákazník

+ Supr kava i design
Predčil naše očakávania

Hodnotenie:

Overený zákazník

+ Automatická údržba, vynikajúce káva, rýchla príprava nápojov
Odporúčame

Hodnotenie:

Brodska

+ Pripravuje vynikajuce kávové špeciality Lepšia káva ako v kaviarňach ...
Dizajnový klenot v kuchyni

Hodnotenie:

Doprava zdarma pri objednávke nad 400€ autorizovaný predajca Overené zakaznikmi Odborné poradenstvo 948 325 037
36 037 zákazníkov